Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

В приміщенні Вараської ПЛР- лабораторії тривають будівельні роботи

Тривають будівельні роботи по капітальному ремонту частини приміщень інфекційного відділення під ПЛР-відділ лабораторії КНП «Вараська багатопрофільна лікарня».

На сьогодні проведено демонтажні роботи: розібрані цегляні перегородки, цементне покриття підлоги та інші.

Із запланованих загальнобудівельних робіт наразі замінено віконні рами, ведеться монтаж електропроводки, внутрішніх стін, штукатурні роботи, мурування перегородок.

Облаштування приміщення для майбутньої лабораторії вартістю 5,5 млн гривень проводиться за рахунок коштів міської громади та за стандартами біологічної безпеки, відповідно до правил влаштування і безпеки роботи в лабораторіях мікробіологічного профілю.

Ініціаторами створення ПЛР-лабораторії виступила адміністрація Рівненської АЕС та Вараська міська рада. За словами голови Первинної профспілкової організації РАЕС Івана Мельника обладнання вже закупленоі воно перебуває у постачальника, адже очікує готовності приміщення майбутньої лабораторії відповідно до всіх вимог.

Обладнання закуплено за рахунок коштів ВП «Рівненська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом». Це три мікроцентрифуги-вортекс «Мікроспін» та мікроцентрифуга «MicroSpin12», бокс біологічної безпеки BSC-1300 II класу, бокс ультрафіолетовий для стерильних робіт UVC/T-AR, термостат типу «Dry-block», система для ампліфікації в реальному часі RotorGene Q MDx, аспіратор та сім одноканальнихмікродозаторів серії RBO різних змінних об’ємів.

В планах керівництва Вараської лікарні проводити в лабораторії не лише ПЛР-тестування на коронавірус, а й діагностику інших захворювань.


Вараська міська рада

#ПЛР-лабораторія 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: