В ОТГ на Рівненщині розпочали асфальтувати дорогу
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

В ОТГ на Рівненщині розпочали асфальтувати дорогу

На сільській дорозі в Повчанській об’єднаній громаді, що на Дубенщині, почали вкладати асфальт. Ділянка довжиною 6 км включена до Національної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль під час робочої поїздки у район поспілкувався з підрядниками та місцевими жителями.

 

«Люди не повірили своїм очам, коли розпочалися роботи на дорозі. Адже ніхто й пригадати не міг, коли тут був ремонт. Тепер не лише повчанці із нетерпінням чекають на завершення робіт. Адже дорога з’єднує село з іншими населеними пунктами – Будеражем, Пирятином та Мильчею. По цій дорозі пролягає маршрут шкільного автобуса до навчальних закладів. Проїжджають автошляхом й автомобілі екстреної медичної допомоги, поліцейський офіцер громади. А ще вона веде до міжнародної траси М-06», - зазначив Віталій Коваль.

 

Проектно-кошторисну документацію виготовила Мильчанська сільська рада. На дорозі провели вертикальне планування, грейдування полотна, розчищення обочин. А зараз кладуть нижній шар асфальту.

Ремонт дороги планують завершити у вересні цього року.

 

Нагадаємо, програма «Велике будівництво» на Рівненщині передбачає ремонт 73 км місцевих доріг.

Також голова ОДА Віталій Коваль провів виїзну нараду у Дубенській РДА з силовиками, лісівниками, освітянами району. Серед питань, що розглянули – легалізація бізнесу з метою наповнення місцевих бюджетів тощо.

Пресслужба Рівненської ОДА

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: