Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

В Острозі відремонтували поліклініку

Колишні умови і те, що ми можемо бачити зараз, згадують пацієнти, схожі між собою як небо та земля. Раніше у тутешніх коридорах запросто могли простягтися на підлозі, зачепившись за порваний лінолеум, як хворі, так і медперсонал. Кабінети, можна сказати, не відповідали ніяким санітарним вимогам, адже то тут, то там відлітали кахлі; сантехніка була настільки старою, що її уже неможливо було відчистити - нею уже побоювалися користуватися. І чи не найбільше дошкуляло острозьким медикам застаріле медичне обладнання. А все тому, що приміщення не знало капітального ремонту уже сорок років - з початку експлуатації, а також дуже рідко оновлювалося медичне устаткування.

Тепер же, після ремонту, поліклінічне відділення виглядає як нова копійка, чим дуже пишається медперсонал. Тому й вирішили його відкрити з урочистостями. На свято до медиків завітали заступник голови ОДА Світлана Сад, голова Острозької райдержадміністрації Василь Дума та начальник управління охорони здоров’я ОДА Віталій Бойко. Гості були приємно здивовані тими позитивними змінами, які відбулися з лікувальною установою після ремонту. Адже, як розповів головний лікар Острозької райлікарні Василь Веляник (на фото), за рік тут змогли створити належні умови для лікування пацієнтів та роботи лікарів. Залишилося ще зробити зовнішній ремонт лікарні та поліклініки. Наразі в цих закладах замінюють старий дах. Також головний лікар не зміг не похвалитися, якими тепер стали лікарські кабінети. І особлива гордість поліклініки – оновлена лабораторія. Тепер, запевняє Василь Васильович, тут можна буде робити такі аналізи, які колись робили тільки в Рівному, і то не у всіх медичних закладах.

За словами Василя Думи, на ремонт цього поліклінічного відділення витратили майже мільйон гривень. Але місцеві чиновники пишаються тим, що не доводилося зайвий раз просити допомоги в області, натомість в Острозі активно використовували власні кошти та кошти, які виділяються для району, як для 30-кілометрової зони навколо Хмельницької АЕС. Змінами в медичній галузі Острозького району залишилася задоволеною також і заступник голови Рівненської ОДА Світлана Сад, котра зазначила, що керівництво області й надалі активно сприятиме реформуванню медицини в краї.

• Анна Легка

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: