Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

В Мінську чергова акція протесту "Марш справедливості", є затримані

Жителі Мінська 20 вересня знову вийшли на протести, є повідомлення про перших затриманих.

У Мінську, де сьогодні проводять чергову акцію протесту "Марш справедливості", силовики вже почали затримувати людей. Фото і відео мітингу, а також затримань публікує у своєму Telegram-каналі видання TUT.BY.

Біля станції метро "Немига" затримали кількох учасників акції. Там зібралося кілька сотень людей. Коли колона протестувальників почала рухатися, до них під'їхали автозаки.

Біля ТРЦ Galleria Minsk чоловік із біло-червоно-білим прапором стояв сам на порожньому майданчику біля фонтана. До нього підійшло понад 10 людей у чорному, які відвели його в автозак.

За даними видання, зараз у протестах у центрі Мінська вже беруть участь десятки тисяч людей.

У Білорусі з 9 серпня тривають масові акції протесту. Учасники демонстрацій вважають, що результати голосування на виборах президента сфальсифікували. За офіційними даними, перемогу здобув чинний президент країни Олександр Лукашенко, за якого проголосувало 80,1% виборців. Друге місце з 10,1% голосів посіла опозиційна кандидатка Світлана Тихановська. Водночас альтернативні екзитполи демонстрували протилежну картину – упевнену перемогу Тихановської.

Лукашенко звинувачує опозицію у спробі захоплення влади і вважає, що акції протесту фінансують західні країни.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: