Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

В Мережі з`явилося вражаюче відео будівництва Північної об’їзної

32 машини спецтехніки працюють над будівництвом Північної об’їзної міста Рівне.

Нова магістраль дозволить звільнити обласний центр від транзитних автомобілів, що прямують по трасі М-06 з Житомира та Києва у напрямку Луцька та КПП Устилуг – по трасі Н-22.

Відео з Великого дорожнього будівництва опубліковано на сторінці "Велике будівництво" у Фейсбуці.

Нині працюють над першою чергою Великого дорожнього будівництва, повідомляють у Службі автодоріг у Рівненській області. Дорожники виконують підготовчі роботи 6-кілометрової ділянки дороги. Із стабілізацією погоди підрядник нарощуватиме темпи. Далі планується реконструкція 4-кілометрової ділянки в селі Хотин до Рівнеазоту і ще поточний ремонт дороги від Рівнеазоту до траси Н-22.

Будівництво Північної об'їзної дороги дасть змогу не лише розвантажити вулиці обласного центру Рівненщини, а й зберегти від руйнування покриття вулиць. Новий автошлях також сприятиме підвищенню безпеки руху, поліпшенню екологічної ситуації в місті та розвитку міста Рівного як важливого транспортного вузла.

На сьогодні Велике дорожнє будівництво триває у 22 областях на 150 об’єктах. У 2020 році Укравтодор планує оновити більше 4000 км доріг державного значення.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: