Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

В громадах Дубенщини створюватимуть підрозділи з питань захисту прав дітей

Робоча зустріч з питань реалізації на місцевому рівні державної політики щодо охорони дитинства в умовах децентралізації відбулася сьогодні у Дубенській райдержадміністрації.

Нарада відбулася за участі фахівців Рівненської ОДА, Дубенської РДА та голів територіальних громад району.

Начальник служби у справах дітей Рівненської ОДА Віктор Марчук зазначив, що в рамках децентралізації в кожній громаді повинна  бути створена служба у справах захисту прав дітей. Сьогодні такі служби створені майже в 50%  територіальних громад Рівненщини. Начальник такої служби власними наказами зможе виконувати повноваження у сфері охорони дитинства на відповідній території громади.

Служби в справах дітей, які нині працюють при райдержадміністраціях, перебувають в перехідному періоді – цього року їхні повноваження будуть передані до Національної соціальної сервісної служби. Тому перед головами територіальних громад стоїть завдання – створити відповідну службу та забезпечити виконання законодавства про охорону дитинства.

Начальник обласного центру соціальних служб Ананій Бучак ознайомив присутніх із організацією надання соціальних послуг в громаді.


Рівненська РДА

#захист дітей  #Марчук 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: