Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

В «Електроніку» відпочивають по-спортивному

Вже декілька років поспіль в оздоровчих таборах Рівненщини  проводиться спортивне свято «Олімпійське літо». Ініціатива організації такого дозвілля належить Спорт для всіх Рівненщини. Спільно з Рівненське обласне відділення НОК України вони щороку проводять різноманітні спортивні естафети та конкурси. 

Черговим місцем проведення «Олімпійського літа», вже не вперше цього сезону, став дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік-Рівне», що в селі Кустин Рівненського району.

Як і в більшості дитячих літніх таборів, особлива увага тут приділяється фізичній культурі та спорту. Юнаки та дівчата мали можливість продемонструвати свої навички володіння різноманітним спортивним інвентарем у п’яти естафетах. Протягом всіх стартів учасники намагалися показати найкращий результат та вибороти бонусні бали влучними попаданнями в цілі кільцями та м’ячами. В загальному підсумку, це дозволило майже всім колективам показати хороші результати.

Але найсильнішими та найшвидшими все ж таки стала  команда «Спартанці».  Друге та третє місця посіли юні спортсмени команд «Шайби» і «Маяк».

Крім позитивних емоцій юних спортсменів та вболівальників, всі учасники отримали сувеніри, а переможці та призери - заслужені відзнаки від організаторів свята.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: