Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

В день Незалежності України військовий з Дубенщини Богдан Дронов отримав відзнаку Герой України!

З нагоди Дня Незалежності України Президент Володимир Зеленський вручив орден «Золота Зірка» майору Богдану Дронову, якому присвоєно звання Героя України.

Уродженець села Верба – Богдан Дронов одягнув погони ще в 15-річному віці, у 21 рік став командиром роти, а напередодні свого 28-річчя — очолив окремий батальйон і отримав військове звання майора на передовій, у нескінченних запеклих боях. З початком повномасштабного вторгнення РФ на територію України він з особовим складом батальйону відповідально тримав визначені рубежі, зупиняв прориви противника й не давав йому змоги прорвати оборону, завдавав контрударів. Завдяки рішучим і сміливим діям командира батальйону було знищено до 30 осіб живої сили противника, захоплено зброю та боєприпаси.

Як розповідає Богдан, про звання він дізнався коли вийшов з коми після важкого поранення. В день нагородження наш земляк дав інтерв’ю в телемарафоні «Єдині новини» у якому розповів про звання героя України та пояснив, що для нього означає незалежність

Пишаємося!

Бажаємо йому міцного здоров’я та нових успіхів у справі захисту рідної України!

Дубенська районна державна адміністрація


 

#Герой 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: