Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

В АТ «Рівнегаз» назвали ймовірну причину загибелі 19-річної рівнянки

"3 січня 2020 року о 18.45 в аварійно-диспетчерську службу АТ «Рівнегаз» надійшов дзвінок із чергової інформаційної служби Рівненського міськвиконкому. Повідомлялося про те, що в квартирі №18 по вулиці Буковинська, 16 міста Рівного матір виявила у спальній кімнаті мертву доньку, а в квартирі відчувається запах газу. Загибла – дівчина 19-річного віку, - йдеться в офіційному  повідомленні  підприємства. - Під час обстеження місця події виявлено, що нещасний випадок із смертельним наслідком стався у в квартирі, де встановлено чотирьохкамфорну газову поверхню та димохідний котел-колонку, наявна електровитяжка та відсутня решітка вентиляційного каналу, у ванній кімнаті розміщений електровентилятор примусового спонукання.
Причини нещасного випадку встановить комісія Управління Держпраці у Рівненській області . Ймовірною причиною нещасного випадку могло бути отруєння чадним газом при використанні котла із одночасним ввімкненням електровентилятора у ванній кімнаті.
Згідно з пунктом 3.3 Правил безпеки систем газопостачання власник (балансоутримувач та/або орендар, наймач) відповідає за технічний стан та безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами.
Відповідно до вимог Кодексу газорозподільних систем між АТ «Рівнегаз» та ОСББ «Буковинська-16» був укладений Акт розмежування балансової належності та експлуатаційної сторін. Межа експлуатаційної відповідальності сторін, згідно даного Акту розмежування, встановлена після вимикаючого пристрою на вводі в багатоквартирний будинок. Таким чином, ОСББ «Буковинська-16», забезпечує експлуатацію газопроводів та газовикористовуючого обладнання в даному житловому будинку від визначеної межі експлуатаційної відповідальності.
АТ «Рівнегаз» вкотре нагадує споживачам природного газу про обов’язкове дотримання правил безпеки і категоричну заборону користуватися газовими приладами при відсутності тяги або наявності зворотної тяги в димоході та вентиляційному каналі, встановлювати примусову витяжну вентиляцію в приміщенні, де є газові прилади з відведенням продуктів згоряння в димові канали.:
При виявленні витоків газу, несправності газових приладів телефонуйте за номером: «104». Своєчасно не звернувшись до фахівців газового господарства, ви наражаєте себе і оточуючих на небезпеку і відповідальність за можливі наслідки лягає на вас!

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: