Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Унаслідок авіаудару по Десні загинув воїн з Рівного Олег Гаврилюк

17 травня внаслідок ракетних ударів по селищу Десна на Чернігівщині обірвалося життя заступника начальника навчального курсу Індивідуальної підготовки з морально-психологічного забезпечення школи танкістів старшого лейтенанта Олега Гаврилюка

Про це повідомили у Рівненській міській раді.

Герой загинув 17 травня під час авіаудару по селищу Десна на Чернігівщині.

"Надзвичайно добрий, щирий, чуйний, готовий допомогти завжди усім, навіть якщо це шкодить йому самому. А ще завжди усміхнений та життєрадісний. Таким назавжди запам’ятають 56-річного рівнянина Олега Гаврилюка. Він дуже любив жартувати, на будь-який випадок знаходив жарт чи анекдот, який міг підняти настрій усім", - зазначили у міськраді.

За словами сина Олега Гаврилюка Ярослава, у чоловіка були золоті руки.

"Він міг зробити все. Залюбки щось ремонтував, прагнув все робити своїми руками", - каже Ярослав.

Усе своє професійне життя 56-річний рівнянин Олег Гаврилюк провів за кермом автівки. І це мало кого дивувало, бо ж з машинами завжди був на "ти". Останні роки працював водієм у ТОВ "Віксус". А коли у перші дні війни пролунав дзвінок із військкомату, він не став ховатися.

"Повістки йому не було. Зателефонували раз із військкомату, мовляв, ви треба. Тато не відмовився. А вже другий дзвінок — це був виклик на навчання", - пригадує Ярослав.

Син зустрівся з батьком, коли той їхав зі Львова до Десни на Чернігівщині. Позитивно налаштований, усміхнений Олег був упевнений, що все скоро закінчиться і він побачить та обійме своїх рідних. Це було за півтора тижні до того фатального дня.

"17 травня рано вранці ворог завдав ракетних ударів по селищу Десна. Це одна з найбільших одномоментних втрат України у цій війні, про які офіційно повідомляли керівники держави. Тоді ж обірвалося життя заступника начальника навчального курсу Індивідуальної підготовки з морально-психологічного забезпечення школи танкістів старшого лейтенанта Олега Гаврилюка", - йдеться у повідомленні.

У Героя залишилася дружина Ірина та двоє дітей Ярослав та Анастасія.


 

#Герої не вмирають! 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: