Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

"Укрпошта" їде у найвіддаленіші села: на Дубенщині працюватимуть 33 мобільні відділення

Уже з середини жовтня у сільських населених пунктах Дубеншини працюватимуть пересувні поштові відділення.

Про це йшлося під час наради-навчання з головами територіальних громад Дубенського району.

Як повідомила заступник директора з розвитку мережі Рівненської дирекції АТ «Укрпошта» Юлія Ярмолюк в межах Дубенського району буде 2 точки базування автомобілів пересувного поштового зв’язку - у місті Дубно та в селищі Млинів. У Дубно базуватиметься 20 автомобілів, які будуть обслуговувати жителів колишніх Дубенського та Радивилівського районів, у Млинові - 13 автомобілів, які будуть обслуговувати жителів колишніх Млинівського та Демидівського районів.

Стаціонарні автоматизовані відділення поштового зв’язку залишаються працювати у селах:

Варковичі, Верба, Тараканів, Рачин, Мирогоща Друга, смт. Смига;

  • Козин, Крупець;
  • Боремель, Вовковиї;
  • Острожець, Підлозці, Бокійма.

Крім того, що приїздитиме автомобіль пересувного відділення поштового зв’язку, ще працюватимуть листоноші – це будуть точки присутності, які будуть надавати послуги поштового зв’язку та обслуговувати споживачів 4-5 днів на тиждень у таких населених пунктах:

  • Іваннє, Княгинин, Повча, Привільне, Стовпець;
  • Дружба, Підзамче;
  • Вербень, Малеве;
  • Довгошиї, Малі Дорогостаї, Пісників , Борбин, Пугачівка , Уїздці.

Графік роботи всіх відділень поштового зв’язку, в тому числі автоматизованих та пересувних, залежить від кількості населення та завантаженості відділення. Затверджений графік роботи кожного відділення Укрпошти можна переглянути на офіційному сайті в розділі «відділення» за посиланням.

У спеціально облаштованому автомобілі до населених пунктів, приїжджатиме бригада пересувного відділення, до складу якої входить: водій-супроводжувач, начальник та листоноша. Пересувне відділення поштового зв’язку (ПВПЗ) – це повноцінне поштове відділення, яке приїжджає у населені пункти, аби надати сільським жителям весь необхідний їм спектр поштових, логістичних, фінансових та інших послуг.

Начальник пересувного відділення - працюватиме у приміщенні, виділеному сільською радою, та прийматиме комунальні платежі, допомагатиме з передплатою, видаватиме грошові перекази та соціальні виплати, поповнюватиме мобільний тощо.

Водій супроводжувач та листоноша у авто пересувного відділення доставлятимуть пенсії, періодику, посилки, продаватимуть товари, прийматимуть платежі біля домівок користувачів.

Таким чином, маломобільні клієнти так само отримуватимуть наші послуги біля своїх домівок, як і раніше. Тобто пересувне поштове відділення дає можливість скористатись всіма послугами, що були раніше і до того ж розширює можливості клієнтів: швидко отримати та замовити ліки, надсилати більш габаритні товари, замовляти дрібну побутову з каталогів тощо.

Дубенська РДА

#Укрпошта 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: