Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Україну поділили на карантинні зони: куди потрапила Рівненщина

Сьогодні на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановили нові рівнів епідемічної небезпеки, відповідно до яких регіони поділяться на "зелену," "жовту", "помаранчеву" та "червону" зони. 

Як повідомляє голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, Рівненщина потрапила до "зеленої зони". 

- Цього вдалося досягти завдяки тому, що в останні тижні кількість хворих, які одужали, приблизно однакова з кількістю виявлених нових випадків COVID-19, - зазначив Віталій Коваль. 

"Зелена" зона передбачає:

перебування у громадських будівлях в масках або респіраторах;

проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів;

кінотеатри із заповненістю на 50%;

перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць.

При цьому до червоної зони потрапили: по одному регіону у Волинській, Тернопільській та Чернівецькій області, 

До помаранчевої зони віднесені 10 регіонів: 2 – у Волинській, 4 – у Львівській, 2 – в Івано-Франківській та 2 – у Тернопільській областях. До жовтої зони потрапили 40 регіонів. 

Детальніше можна подивитися на інтерактивній карті

Рішення комісії почне працювати з понеділка, 3 серпня. Державна комісія з питань ТЕБ та НС буде зустрічатись щотижнево по п'ятницях та в залежності від епідемічної ситуації в регіоні оновлювати дані. Наша компания много лет занимается изготовлением дипломов разного образца. Советские документы печатаются на бланках ГОЗНАК и заполняются от руки мокрыми чернилами каллиграфическим почерком. Если вам понадобился документ времен эпохи коммунизма, купить диплом СССР можно у нас. Мы изготавливаем дубликаты в максимально сжатые сроки, без потери качества. Для того чтобы оформить заказ, заполните заявку на сайте, указав подробную информацию. В процессе работы квалифицированные мастера учитывают пожелания клиентов.

 

 

 

 

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: