Український культурний фонд готовий підтримати Рівненщину
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Український культурний фонд готовий підтримати Рівненщину

Український культурний фонд вирушає у подорож містами України, щоб розказати про діяльність інституції та конкурси 2020 року.

Рівне представники Фонду відвідають 3 грудня, аби обговорити сектори культури, які підтримує УКФ у 2020 році, зміни в програмах УКФ на наступний рік. Також планується презентація нових партнерських програм та обговорення правил і дедлайнів прийому заявок.

До участь у заході запрошують представників культурних та креативних індустрій; культурних менеджерів і кураторів; представників вищих навчальних закладів; митців та всіх тих, хто має бажання створювати проєкти у сфері культури.

Нагадаємо, що минулого проектного сезону саме митці Рівненщини  найкраще впоралися з написанням заявок. На 2019 проектний рік Рівненщина подала 49 проектів, 18 із яких підтримав Український культурний фонд. У відсотковому співвідношенні це становило 36,7%.  

Серед проектів, що отримали підтримку УКФ впродовж останніх двох років, можна назвати літературний арт-семінар «Куст», рок-фестиваль «Тарас Бульба», міжнародний кінофестиваль «Місто мрії», культурно-мистецька школа медіа-школа для дітей та підлітків, історико-культурний фестиваль «Погорина» та інші.

Що ж запропонують для підтримки УКФ на наступний рік, можна буде дізнатися вже завтра з 15 до 17 години у Майстерні Міста Рівне, вул Лермонтова, 6, що у Рівному.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: