Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Українське дитяче кіно безкоштовно показують у Дубно

Дубенська міська бібліотека (філія 1) приєдналася до показів кіноклубного фестивалю «Українське дитяче кіно», який вперше проводиться в Україні. Фестиваль проводиться задля популяризації національних фільмів серед дітей та підлітків, його орієнтовано на широку глядацьку аудиторію – у тому числі в невеликих містах та селах, у яких немає можливості влаштовувати кінотеатральні покази.
До програми увійшло 3 кращих дитячих фільми, створені за останні роки в нашій країні, а також кілька добірок анімаційних та короткометражних дитячих робіт.
Інформаційний портал м. Дубно інформує про те, що кожної п’ятниці в залі міського клубу (м. Дубно, вул. Страклівська, 55) о 16 год безкоштовно можна переглянути такі дитячі фільми:
29.11.2019 – «Микита Кожум’яка» – анімаційний фентезі-фільм, знятий Мануком Депояном за мотивами однойменної казки Антона Сіяніки, що розповідає про хлопчика Микиту, який повинен врятувати світ людей і світ магії від відьми.
4.12.2019 – «Трубач» – сімейний комедійний мюзикл Анатолія Матешка про суперництво двох дитячих оркестрів.
11.12.2019 – «Іван Сила» – пригодницький біографічний фільм, знятий за книгою Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу». Фільм оповідає незвичайну історію життя Івана Фірцака, який став артистом чехословацького цирку і побував у 64 країнах світу, дивуючи всіх своїми перемогами та дужістю.
18.11.12 – Програма кращих українських мультфільмів від студії «Укранімафільм». Колекція самобутніх українських мультфільмів від студії Укранімафільм – від народної класики до фестивальних призерів. Мультики, які виростили не одне покоління дітей, і нові стрічки рідного кіно. Як козаки у футбол грали, Капітошка, Як Петрик П?яточкін слоників рахував, Халабудка, 4 нерозлучні таргани та цвіркун, Йшов трамвай дев’ятий номер.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: