Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Українська акторка з серіалу "Анатомія вбивства" зрадила Україну і переїхала в росію

Українська актриса Ірина Мохова, яка грала в українських мелодрамах "Жіночий лікар" та "Таблетка від сліз" перейшла на сторону країни-агресорки. Вона переїхала в росію до свого чоловіка і планує забрати туди батьків.

Ірина Мохова разом зі своїм чоловіком Олександром Моховим підтримують російських окупантів. Свою позицію пояснюють тим, що люблять росію, навіть після того, як вона вже пів року вбиває їхніх же громадян.

Ірина Мохова зрадила Україну і підтримує війну, яку розпочала росія

Про це повідомив її чоловік у розмові з російськими пропагандистами.

Ми із моєю дружиною за нашу країну. Вони – за свою. Але ми розумні люди, є порозуміння. Думаю, розколу через це немає. Для мене Україна як друга Батьківщина. І я з болем ставлюся до того, що там відбувається. При цьому я великий патріот своєї країни. Я шалено люблю росію. І моїй дружині, яка також стала росіянкою, дуже подобається росія,
– сказав путініст.

Після пів року героїчного протистояння української армії та жахливих вчинків, ґвалтувань, терору російських військових, вони заявили, що "за мир" і "не проти України". Відомо також, що батьки та сестри Мохової змушені були на початку війни тікати з дому і шукати прихистку в інших країнах. Попри все, звірства окупантів на рідній землі не переконали акторку в агресії та цинічності росії. Навпаки – вона запропонувала своїм рідним переїхати в росію.

На щастя, рідні "української" акторки ще при здоровому глузді й таки не погодилися виїхати до росії.

Зрадниця Ірина Мохова з чоловіком / Фото з соцмереж

Що відомо про Ірину Мохову (Огородник)

Народилася у 1991 році у місті Вараш Рівненської області. Закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого (2007 – 2012 роки). Зіграла у таких мелодраматичних серіалах:

  • "Жіночий лікар";
  • "Як довго я тебе чекала";
  • "Анатомія вбивства";
  • "Грім серед ясного неба";
  • "Кришталева мрія" та інші.

 

За матеріалом Обозреватель


 

#колаборант 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: