Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Україна призупиняє авіасполучення з Китаєм

 

З наступного тижня Україна припиняє пряме авіасполучення з Китаєм через ризик поширення коронавірусу. Про це у вівторок, 28 січня, заявив в.о. гендиректора Центру громадського здоров’я МОЗ Ігор Кузін, повідомляють fakty.com.ua

– Ви чули, що на єдиному прямому сполученні з Китаєм перевізник оголосив, що він його призупиняє, аж поки ситуація незміниться. З 3 лютого у нас не буде прямого сполучення, – заявив Кузін.

Водночас директор Директорату громадського здоров’я МОЗ Андрій Скіпальський повідомив, що в аеропорту Бориспіль посилили заходи для перевірки літаків з Китаю.

– Були посилені сьогодні заходи і, власне, крім епідеміологів санітарно-карантинних підрозділів Міністерства охорони здоров’я, була також бригада екстреної допомоги Міністерства охорони здоров’я в аеропорту Бориспіль, коли був прийнятий прямий літак, – сказав Скіпальський.

Він зазначив, що зараз ведеться робота, щоб ввести на борту літаків з Китаю скринінґові анкети для прямих рейсів, і ведеться розмова про непрямі рейси, де також будуть введені скринінґові анкети з метою інформування пасажирів і збору відповідних даних про підозри на коронавірус.

Також розробляється алгоритм реагування і виявлення хвороби.

Як повідомив Кузін, усі випадки на підозру зараження коронавірусом в Україні не підтвердилися.

– Також дуже багато звернень, пов’язаних з можливим ризиком інфікування, але жоден з цих випадків не був пов’язаний з візитом або з туризмом у місто Ухань у КНР. Тому жоден з тих випадків, про які було повідомлено на території України, – не був віднесений навіть до категорії підозрілих випадків, – сказав Кузін.

Коронавірус

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: