Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Україна хоче вступити в ЄС за два роки

Україна сподівається вступити до складу Європейського Союзу за два роки, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За інформацією видання Суспільне мовлення України.

Про це він повідомив в інтерв’ю Politico.

"У нас дуже амбітний план приєднатися до Європейського союзу протягом наступних двох років. Тому ми очікуємо, що цього року, 2023 року, у нас уже може відбутись попередня стадія переговорів", — сказав він в інтерв’ю Politico.

Незабаром у Києві відбудеться черговий саміт Україна — ЄС, також Кабінет міністрів проведе міжурядові консультації з країнами Європейського Союзу, нагадав Шмигаль.

"Цього тижня у Києві відбудеться 24-й саміт Україна — ЄС за участі голів Єврокомісії та Європейської ради. Також з єврокомісарами проведемо міжурядові консультації", — написав він на своєму Telegram-каналі.

Урядовець заявив, що Україна очікує на суттєвий ривок у своєму євроінтеграційному русі.

"Зокрема на прогрес щодо "промислового безвізу", приєднання до Єдиної зони платежів у євро та зони мобільного роумінгу ЄС", — зазначив він.

На початку січня за результатами переговорів президента Володимира Зеленського та президентки Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн в Офісі президента повідомили, що 24-й саміт Україна — ЄС запланований на 3 лютого. Попередній 23-й саміт Україна — ЄС відбувся 12 жовтня 2021 року у Києві.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: