Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У закладах освіти Дубенщини створюють безпечне середовище

Райдержадміністрація перевіряє стан укриттів у закладах освіти району. Так, днями начальник Дубенської РВА Всеволод Пекарський ознайомився з станом підготовки до нового навчального року закладів освіти у Демидівській та Боремельській громадах.

Більшість установ готові приймати здобувачів освіти – класи прибрані, оснащені сучасними засобами навчання, але найголовніше – тут наявні укриття, де діти та працівники зможуть заховатись в разі оголошення «Повітряної тривоги». Зокрема, там є альтернативні джерела енергії, питна вода, медикаменти та продукти харчування.

Облаштовуються системи примусової вентиляції. Також в укриттях встановлено парти та стільці, щоб навіть при тривозі можна було продовжувати навчальний процес.

 «Сьогодні основною вимогою для того, щоб заклади освіти почали працювати в офлайн-режимі, є наявність облаштованих укриттів, - розповів Всеволод Пекарський. – Тож перебуваючи на Демидівщині, оглянув стан захисних споруд у навчальних закладах, поспілкувався про найбільш проблемні питання та шляхи їх вирішення. Безпека учасників освітнього процесу - наше спільне і першочергове завдання в умовах війни».

Нагадаємо наразі, що спеціальні комісії до яких входять представники місцевої влади, освітяни, рятувальники, поліцейські, з’ясовують, чи усунуто недоліки, виявлені у ході попеpедньої пеpевіpки, та чи пpиведено укpиття у належний стан відповідно до ноpм чинного законодавства. За результатами перевірок видаватимуться відповідні акти готовності.

Дубенська районна державна адміністрація 


 

#безпека  #укриття 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: