Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У закладах для літніх людей виявили порушення

Рівненщина: фахівці Управління Держпраці у складі обласної та районних комісій здійснюють обстеження закладів із цілодобовим утриманням людей похилого віку

Низку обстежень щодо додержання вимог безпеки у пансіонатах, хостелах та інших закладах із цілодобовим утриманням громадян похилого віку, алко/наркозалежних осіб здійснили фахівці Управління Держпраці у Рівненській області у складі обласної та районних комісій.

Такі комісії були створені на виконання доручення Прем’єр-міністра у зв’язку з трагедією, що сталася у Харкові в будинку, де перебували люди старшого віку. До 1 лютого обстеження мають бути здійснені по всій області, зокрема у Рівному, де функціонують 14 таких закладів. Відповідні заходи проходять і в інших населених пунктах Рівненщини.

Так, фахівці Управління Держпраці у складі районної комісії побували у трьох закладах, що розташовані на території Дубенського району. Члени комісії за участі представників ГУ ДНС у Рівненській області, Національної поліції, Дубенської РДА обстежили стан дотримання вимог безпеки в Комунальному закладі «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Рівненської обласної ради, Комунальному закладі «Мирогощанський психо-неврологічний інтернат» Рівненської обласної ради, Реабілітаційному центрі «Мед і молоко».

Фахівці виявили низку порушень, що можуть призвести до нещасних випадків. Зокрема, у зазначених закладах можуть спричинити пожежу порушення, що стосуються електробезпеки, котлового господарства. Всі зауваження викладені у відповідних актах-рекомендаціях комісії для термінового реагування та усунення порушень.

У Рівному у складі міської комісії фахівці Управління Держпраці вже відвідали з метою обстеження пансіонати для людей похилого віку «Ренамед» та «Родинне тепло»

#держпраця  # 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: