Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Володимирці відкрилась виставка художника, закоханого в Полісся

 

Вчора у Володимирецькому районному історичному музеї відкрилась виставка робіт художника Петра Ошурка, яка триватиме до 18 березня. Сам автор називає її міні-виставкою, адже експозиція налічує близько двох десятків картин, тоді як увесь творчий доробок митця уже перевалив за сотню, пише Володимирецька РДА.

Петро Ошурко працює у стилях реалізм та імпресіонізм. Більшість демонстрованих картин написані на мотиви поліської природи. Хоча є в доробку й інші сюжети, виконані, в тому числі, й на замовлення. Художник бере участь у всеукраїнських та обласних виставках, а його роботи зберігаються у місцевих та закордонних колекціях.

Народився Петро Ошурко 19 серпня 1967 року в селі Борове Зарічненського району. Середню освіту здобув в школі села Борове у 1984р. Потім проходив строкову службу у військово-морському флоті. У 1990 році закінчив Московський заочний народний університет мистецтв. Живописом почав цікавитися ще зі шкільної лави. Серед улюблених художників називає українських митців Миколу Глущенка, Сергія Шишко, Максима Непийпиво. Нині проживає в селі Стара Рафалівка.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: