Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Володимирецькому районі відбудували вже п’яту амбулаторію


Двоповерхове приміщення оновлювали за проектом Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», повідомляє Володиирецька РДА.

 

Реконструкція дозволила не лише утеплити будівлю, перепланувати внутрішній простір відповідно до сучасних світових практик, а й укомплектувати заклад потрібним для сільської медицини обладнанням, розповідають у райдержадміністрації.

У створеній тут лабораторії, окрім звичайних аналізів, можна буде зробити експрес-тести на гепатит, діабет, серцево-судинні захворювання та електрокардіограму. Облаштували також гінекологічний кабінет, денний стаціонар, кімнату для щеплень, а в майбутньому планують розмістити в приміщенні аптечний пункт – необхідна річ для віддаленого від райцентру села. 

 

«У такій амбулаторії хочеться працювати і зникають думки про переїзд, – розповідає завідувач медзакладу Юрій Будник. - Вона була у цьому приміщенні й раніше, з 2002 року. Але умови тодішні і теперішні, як для лікаря так, і для пацієнтів - незрівнянні. Сьогодні жителі Великотелковецької та Біленської сільрад, а це майже 3 тисячі мешканців, можуть отримати первинні медичні послуги тут, поблизу, а не їхати щораз у Володимирець. Та й не кожен їхав навіть при потребі. А тепер навіть із сіл сусіднього Зарічненського району приїздять».

 

Це уже п’ята відбудована амбулаторія в районі. До цього відкрились заклади у Заболотті, Жовкинях, Великих Цепцевичах та Рафалівці. Завершується будівництво ще 4 амбулаторій.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: