Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У великому дружньому колі,

Привітати їх прибули  голова районної ради Рустам Хутиз та заступник Надія Дем’янчук, перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Лисий,  керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представники сусідніх господарств.

 Керівник «Розвазького» Петро Ягодка, який є ініціатором проведення свята саме в такому форматі, вітаючи своїх трудівників з професійним святом, зазначив, що нинішній сільськогосподарський рік став особливо щедрим на врожаї. Наприклад, урожайність пшениці у господарстві сягнула 45 центнерів з гектара, чого не було навіть у радянські часи. Зібрали гарний врожай гречки, технічних культур. Тішать серце керівника господарства і корівки, яких він називає не інакше, як годувальницями. До речі, у господарстві утримується найбільше ВРХ в Острозькому районі — майже тисяча голів. Петро Іванович подякував працівникам за їхню сумлінність і старанність, побажав здоров’я та благополуччя  їхнім родинам.

Урочисті промови змінювали вітання вихованців місцевого дитячого садка, якому господарство теж постійно допомагає, художні номери учнів школи. Прозвучало також понад два десятки пісень у виконанні вже добре знаного в області хорового колективу цього господарства. До речі, у хорі разом із дружиною співає і керівник господарства. Під час концертної паузи ми й сфотографували Петра Івановича і його дружину Надію Михайлівну.

• Василь Бурченя

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: