Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Тучині побільшало добрих справ та щасливих дітей

Третього грудня добра побільшло! Бо саме в цю дату проходить Всеукраїнський день добрих справ. GivingTuesday – всесвітній рух, і минулого року Україна долучилася до нього офіційно. Працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради теж не були осторонь. Вони завітали сьогодні з оновленою спортивною програмою до учнів комунального закладу «Тучинська спеціальна школа І-ІІ ступенів».Такі зустрічі можна назвати традиційними, оскільки вже понад десять років в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Ти зможеш, якщо зміг я!»  КЗ«ОЦФЗН «Спорт для всіх»проводить для вихованців спеціальних закладів цікаве і активне дозвілля.

Було очевидно, що й діти з нетерпінням чекали змагань. Після короткого ознайомлення з умовами проходження естафет, шість команд-учасниць перейшли до стартів, намагаючисьпоказати всю свою швидкість і спритність у шестиспортивнихестафетах.

Підтримка чисельних вболівальників, цікаві та динамічні конкурси, різноманітний яскравий інвентар – створювали справжню святкову спортивну атмосферу!

На дітей, що досхочу набігались, чекало нагородження. На згадку про Всеукраїнський день добрих справ та для подальших тренувань з волейболу діти отримали від організаторів м’яч. А далі– відзначили беззаперечного переможця змагань. Ним стала команда «Динамо». Крім того, були відзначені переможці конкурсу малюнка на спортивну тематику, що напередодні проходив у школі. На завершення заходу всі учасники отримали сувеніри від Відділення НОК України в Рівненській області.Отож, добрих справ та щасливих дітей сьогодні стало більше!

спорт для всіх, щедрий вівторок, інтернат

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: