Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У шість років хлопчик із Гощанського району переміг у змаганнях з мотокросу

Він ще зовсім маленький для своїх батьків, але вже такий дорослий та досвідчений мотогонщик. Знайомтесь – Арсеній Троцюк із Бугрина. Хлопчині усього 6 років. Чотири з них він нерозлучний зі своїм двоколісним швидкісним другом.

Уперше Арсеній сів за кермо мотоцикла у 2 роки й 11 місяців. З цього часу він наполегливо тренувався. Ні сніг, ні сонце ніколи не були на заваді юному спортсмену. Він із завидною наполегливістю щоразу одягав свій костюм, шолом і вирушав на тренування. Для дитини це насправді героїчний вчинок, який заслуговує на велику повагу не лише однолітків, а й дорослих. 

Взірцем і наставником Арсенія став дідусь й водночас тренер і механік, ветеран мотоспорту Василь Попік. Саме він передав юному мотогонщику всі свої знання, ділився досвід. І таке наставництво звісно дало свої результати.

Нещодавно Арсеній узяв учать у закритті сезону з мотокросу, який з ініціативи секретаря МК «Кристал» Василя Юзепчука відбувся в смт Оженіно, що на Острожчині. Він уже традиційно був наймолодшим учасником заїзду на 50 см3. У підсумку саме Арсеній посів почесне 1 місце на змаганнях як представник МК «Кристал».

У юного мотокросмена вже чимало досягнень, здобутих кубків, грамот і медалей. Він неодноразовий учасник різного роду змагань у Київській, Житомирській, Волинській і звісно Рівненській областях, де завжди був найменшим учасником.

– У мого сина справді велика сила волі, – каже мама Арсенія Тетяна. – Він любить мотоспорт, незважаючи на те, що це дуже ризикований і складний вид спорту. Також він займається дзюдо, наполегливо тренується, має певні досягнення. Водночас і про навчання в школі не забуває, хоч це і не легко, але встигає все. Арсеній дуже радіє, коли має можливість взяти участь у чергових змаганням. І навіть, коли під час змагань мотоцикл його «підводить», він не падає духом і знову з великим ентузіазмом тренується. А ми всі на чолі із дідусем підтримуємо нашого Арсенія.

Газета "Рідний край"

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: