У Сарнах запрацювала потужна спортивна арена
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Сарнах запрацювала потужна спортивна арена

Великий зал з трибунами на 760 місць для занять з міні-футболу, волейболу, баскетболу, а також борцівська, боксерська та тренажерні зали - у Сарнах запрацював спортивний комплекс.

На офіційне відкриття спортивної арени завітав Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт. 

«Тут тренуватимуться не тільки діти чи професіональні атлети, а й всі охочі вести активний спосіб життя та займатися спортом. Чим більше українців будуть долучатися до фізичної активності, тим більше в країні буде здорових та щасливих людей. Наголошую, без розвитку спортивної інфраструктури – неможливий розвиток фізичної культури в цілому. Без цієї вкрай важливої складової ми не побачимо більше чемпіонів, які прославляють нашу країну на весь світ. Тому влада на місцях повинна приділяти особливу увагу розвитку спортивної інфраструктури», - зауважив Вадим Гутцайт.

Почали споруджували спортивну арену у Сарнах  «з нуля» у 2016 році, а завершити вдалося в рамках Національної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Перед спортивною ареною також є стадіон. Важливо, що комплекс адаптований для зайняття спортом для людей з інвалідністю та маломобільних груп.

 

Прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: