Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Сарнах на день міста гвардійські богатирі демонстрували силу та міць на день міста (ФОТО)

Учора, 17 червня місто Сарни Рівненської області відзначало 134 річницю від дня свого заснування. Вперше у святкуванні взяли участь і військовослужбовці Національної гвардії України. Жителі та гості міста мали змогу стати свідками вражаючих богатирських ігор, показового виступу з рукопашного бою зі щитами, а також незабутньогоконцерту оркестру 2 Галицької бригади. 

«Взяти участь у святкуванні дня міста Сарни було нашою ініціативою, - розповів командир патрульної роти в/ч 3055 2 Галицької бригади Кирило Ахметшин. – Ми підготували багато сюрпризів. Це і участь в богатирських іграх, і показовий виступ зі щитами та рукопашного бою, і концерти оркестру 2 Галицької бригади, який навмисне приїхав до сарненчан привітати їх зі святом. До виступів ми готувалися протягом місяця, адже паралельновиконували і службові завдання. Ми бажаємо брати участь в житті міста і продовжуватимемо це робити». 

Богатирі НГУ змагалися ще з трьома командами – рятувальників, поліцейських та збірною Сарненської райдержадміністрації. Всього богатирські ігри включали в себе такі вправи: підтягування на перекладині, жим 70-кг балону від грудей, підкидання гир, армреслінг перетягування канату, перекидання колеса, перетягування автомобіля. 

Нацгвардійці вибороли у цих змаганнях два перші місця. Старший прапорщик Василь Олещук підняв 70-кілограмовий газовий балон та гирі найбільшу кількість разів серед учасників. Також нацгвардійці вибороли другі та треті призові місця в інших видах вправ, за що були нагороджені грамотами та призами.

##Рівне #Сарни #день міста #гвардійці #свято 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: