Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Сарнах із лопати вкрали прапор

У Сарнах на стіні будинку прибита лопата, яка слугує флагштоком для прапора. Про це кілька днів тому повідомила учасниця  спільноти «Сарненщина Вільна»:

"ВИБАЧАЮСЬ,АЛЕ ДУЖЕ ПРОШУ ПОМІНЯТИ, Я ЦЕ НІЯК ЗРОЗУМІТИ НЕ МОЖУ, В НАШОМУ МІСТІ Я ЦЬОГО БАЧИТИ НЕ ХОЧУ!!!! ЦЕ Є НЕПОВАГА ДО ДЕРЖАВНИХ СИМВОЛІВ!!! (ЛОПАТА)"

Частина сарненчан пояснює, що прапор повісили над кафе. Лопату обрали тому, що назва закладу пов’язана із гірничовидобувною промисловістю.

Одні, пише https://radiotrek.rv.ua/ , обурювалися, що розміщений державний символ на лопаті. Інші підтримували таке дизайнерське рішення власника пабу Віталія Русланова, який пояснював, що воно відповідає назві закладу. 

Врешті, прапор з приміщення пабу зник. А власник Віталій Русланов пояснив Радіо Трек, що державний символ вкрали вчора серед білого дня. Хоча досі він майорів там три з половиною роки.  Перший раз ми повісили прапор на День Незалежності, 24 серпня. Але потім вирішили не знімати.

І висів він не на лопаті, а був прикріплений до древка світлого кольору, покритого безколірним лаком, і закріплений на флагштоці у вигляді лопати, який імпонує назві та інтер'єру закладу.

 

"І весь цей час ніхто не робив акцент на лопаті," - каже власник пабу.

Він сподівається дізнатися, хто вкрав прапор. І дивується тому, що жінка, з легкої руки якої інтернетом пішло гуляти фото з обуренням "прапором на лопаті", радіє зникненню прапора.

"Флагшток можна видозмінювати, а от прапор там висів роками і буде висіти. Бо вважаю, що у такий нелегкий час для України прапорів повинно бути більше на вулицях і не тільки на державні свята", - каже Віталій Русланов. 

Він називає цю ситуаціюр оздутим штучно конфліктом і зауважує:

"Багато людей нам телефонують, пишуть і підтримують нас, але чомусь в ЗМІ все так подається, що сарненчани проти... Особисто мені не подобається ця історія і не хотілося б ні з ким мірятись патріотизмом."

Нагадаємо, що за словами адвоката, з точки зору Закону таке кріплення стягу не вважається неповагою до державного символу.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: