Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному зловили порушників на Басів Кутському водосховищі (ФОТО)

Сьогодні, 20 серпня 2019 року до Рівненського рибоохоронного патруля на телефон «гарячої лінії» від небайдужих громадян надійшло звернення про те, що на Басівкутському водосховищі в районі Нового двора у місті Рівне здійснюється незаконний вилов риби.

Під час перевірки даної інформації інспекторами рибоохоронного патруля спільно із працівниками Патрульної поліції викрили грубе порушення правил рибальства.

Близько дев’ятої години було викрито трьох порушників, які здійснювали вилов риби забороненими знаряддями лову – одною сіткою та одним «екраном». 

У знарядді лову браконьєрів знаходилась така кількість водних біоресурсів: рак - 6 екз., плітка – 1екз., окунь – 2 екз. та лящ – 1 екз. Сума збитків, завданих рибному господарству становить 527 грн.

На осіб оформлено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі в районний суд Рівненської області. Незаконно добуті водні біоресурси  та знаряддя лову вилучені.

Нагадаємо, що в період з 20 серпня по 30 вересня у Рівненській області розпочинається друга линька раків та встановлюється заборона на їх вилов.

 

##Рівненщина #вилов #порушники #затримали #Басів Кут 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: