Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному збудують ще один храм

15 січня, на вулиці Дачній у Рівному заклали капсулу під будівництво нового храму УПЦ на честь преподобного Серафима Саровського. В урочистостях взяли участь митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, єпископ Дубенський Пимен, духовенство та віруючі.

«Ми сьогодні відчуваємо особливе піднесення, – сказала в коментарі Рівне. Голос Церкви прихожанка приходу на честь Серафима Саровського Ксенія Ковальчук. – Така подія – це яскравий приклад того, що волю Божу не змінити. Ми хотіли свою Церкву, нам заважали, але Господь нас не залишає».
Перед закладанням капсули під будівництво храму, проти якого в 2019 році виступали представники «Свободи» , в побудованій рік тому тимчасовій церкві було звершено Божественну літургію.


«Я хочу сьогодні подякувати навіть тим людям, які влаштували пікет під парканом цього будівництва, тому що після нього я відчув своїх прихожан по-особливому – ми стали одним цілим, ми тепер згуртовані, дружні в молитві і не тільки», – підкреслив настоятель храму протоієрей Ігор Мельничук.
На завершення святкування єпископ Пимен подякував вірним УПЦ за стійкість і побажав в ці святкові дні наближення до Бога, Який прийняв людське тіло заради нас.


4 вересня 2019 року радикал- націоналісти влаштували пікет проти будівництва нового храму УПЦ по вул. Дачній в Рівному. 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: