Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному заплановані заходи до Міжнародного дня людей з інвалідністю


З нагоди відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю у Рівному заплановано ряд заходів:

2 грудня о 14.00 в приміщенні Міського будинку культури Рівненським міським центром комплексної реабілітації осіб та дітей з інвалідністю з порушенням опорно – рухового апарату «Крок» буде проведено концерт за участю дітей та молоді з інвалідністю - учасників літературно-мистецького клубу «Крок», що діє при Центрі.

3 грудня о 10.00 в приміщенні Майстерні міста відбудеться урочистий захід, на якому будуть вручені відзнаки міського голови (Почесні грамоти, Подяки) головам громадських організацій осіб з інвалідністю та громадянам, які сприяють розвитку соціальної сфери Рівненської міської територіальної громади. Крім того, відбудеться традиційне щорічне вручення дипломів стипендіатам міського голови - громадянам з інвалідністю, які досягли успіхів у творчо-мистецькій, спортивно-масовій, громадській та соціальній діяльності та впродовж 2021 року отримували грошові виплати.

Впродовж 3 грудня на різних локаціях активним особам з інвалідністю за активну життєву позицію, участь в громадському житті Рівненської міської територіальної громади будуть вручені Подяки міського голови та Почесні грамоти (12:00 - Гончаренко центр, 14:00 - Інваспорт).


 

#заходи  #план 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: