Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному вперше у цьому році народилася трійня

У перший день Великодніх свят своїм криком сповістила світ про власну появу трійня дівчаток-сестричок у Рівненському обласному перинатальному центрі.

Пологи приймала головний лікар перинатального центру Вікторія Єнікеєва. Вона розповіла, що жінка вже не вперше народжує саме у їхньому закладі, хоч живе у Ківерцівському районі Волинської області і вже має трьох дітей – двох хлопчиків та одну дівчинку.

«Дві попередні вагітності протікали з ускладненнями. Тому, за рекомендаціями своїх близьких, сім’я звернулася до наших лікарів. У породіллі пологова активність розпочалася саме на Великдень, 28 квітня. На щастя, дітки народилися без ускладнень. Перша дівчинка – із вагою 2 420 грамів, друга – 2 210 грамів, третя – 2 120 грамів. І хоч усі покази вказували, що вони – недоношені, однак лише одне із новонароджених  потребувало допоміжної вентиляції легенів, та й то на короткий час. Наразі плануємо виписувати щасливу родину додому», - розповідає  Вікторія Єнікеєва

Сама ж багатодітна родина – Світлана та Роман Мельники – активно готується до зустрічі у рідному домі. Новонародженим лише декілька днів, але батьки вже бачать певну схожість і відмінність між дітьми.

 «Новина про те, що у нас народиться трійня, була дуже несподіваною, але – як Бог дає. Ми вже вибрали імена донечкам – Мар’яна, Вікторія та Вероніка. Що цікаво, Мар’янка схожа на мою старшу донечку Міланку, а Вікторія та Вероніка схожі між собою – вони близнючки. На мене схожі,» -  розповідає мама Світлана.

Народжувала я швидко, адже це був кесарів розтин, не встигла й злякатися. Чоловік мені допомагає у всьому – дякую йому за підтримку! А всім майбутнім батькам бажаю: народжуйте і не бійтеся. Переживання, звичайно ж, будуть, і труднощі будуть, але діти – це велике щастя!».

Бажаючі можуть допомогти поповненій родині Мельників у придбанні візочка та інших потрібних речей для новонароджених.

Картка ПриватБанку Світлани Мельник:

5168 7427 1195 8094

Олександра Нагорна  

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: