Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному вимагали відставки авторки скандальної заяви про "дітей дуже низької якості" та "стерилізацію безробітних жінок"

Сьогодні під Рівненською ОДА профспілки Рівненщини влаштували попереджувальну акцію протесту проти прийняття законопроектів, які порушують права найманих працівників та профспілок. Акція відбувалася по всій Україні.

Як повідомляє прес-служба обласної ради, мова йде про законопроект №2681, який профільний комітет Верховної Ради України рекомендував до прийняття у першому читанні. 

На думку голови Федерації профспілок Рівненщини Миколи Шершуна, закон містить дискримінаційні норми щодо прав працівників і профспілок, порушує Конституцію і закони України, міжнародні акти та конвенції.

- Це рішення було ухвалене попри численні звернення профспілок всіх рівнів з приводу неприпустимості розгляду у Верховній Раді зазначеного законопроекту без його попереднього обговорення. Антинародну позицію комітету не розділяють понад 100 тисяч профспілчан, - сказав Шершун. 

Окрім цього протестувальники вимагали відставки голови комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової, яка днями відзначилася скандальною заявою. Зокрема нардепка від "Слуга народу" заявила, що у сім'ях, які потребують матеріальну допомогу, народжуються діти "дуже низької якості", і "це призводить до того, що вони теж сідають на публічні кошти". 

Крім того вона навела приклад сингапурського прем'єра Лі Куана Ю про те, що він "стерилізував жінок, у яких не було вищої освіти."

За це її почали критикувати ряд організацій. 

Сама ж нардепка заявила, що з посади йти не збирається. За її словами, проти неї ведеться інформаційна кампанія, проплачена ОПЗЖ та Федерацією профспілок за ті реформи, що проводяться в комітеті, та за її діяльність в ТГК.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: