Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному вилучено величезну партію фальсифікованого алкоголю

 

Прокуратура області продовжує  боротьбу з нелегальним ринком фальсифікованої алкогольної продукції на території регіону.

Так, за процесуального керівництва прокуратури області та оперативного супроводу працівників УСБУ в Рівненській області, слідчими СУ ФР ГУ ДФС у Рівненській області в ході досудового розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 КК України 27-28 січня 2020 року проведено низку обшуків у складських приміщеннях, розташованих на території обласного центру.

В ході проведення обшуків, як повідоляє прес-служба прокуратури Рівненської області, виявлено велику партію незаконно виготовлених підакцизних товарів різних торгівельних марок, яка зберігалась з метою подальшого збуту.

За результатами проведення обшуків з незаконного обігу вилучено близько 48000 пляшок фальсифікованої горілчаної продукції, понад 2 тони спиртосуміші, 200 літрів коньячної продукції, 860 літрів спирту та 650 літрів горілки, розлитої в пластикові ємності.

Орієнтовна вартість вилученого «фальсифікату» становить близько 3                 млн. грн.

На даний час тривають першочергові слідчі дії, встановлюються особи, причетні до вчинення злочину, вирішується питання про призначення судових експертиз.

Протидія злочинній діяльності у сфері обігу фальсифікованих підакцизних товарів триває та перебуває на контролі прокуратури області.

 

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: