Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному відкрили офіс «Слуги народу»: які цілі та програма

У Рівному офіційно відкрили партійний офіс «Слуги народу», який вже розпочав свою роботу  на вул. 16 Липня, 42.  Заступниця голови фракції  «Слуга народу» у Верховній Раді України  Євгенія Кравчук на прес-конференції представили очільника Рівненської обласної організації партії Юрія Ліпського.

Перш за все в осередку займатимуться підбором молодих та професійних кадрів, пошуком кандидатів та підготовкою до місцевих виборів у жовтні 2020 року, зауважив голова обласної організації «Слуга народу» Юрій Ліпський.

За його словами, організація зараз проходить юридичні реєстраційні процедури.

- Будемо долучати нові обличчя. Будемо залучати професіоналів своєї справи до розбудови нашої команди. Впевнений, що ми зберемо цікавих людей, які будуть йти потужною командою, - сказав Юрій Ліпський.  - Ви самі розумієте, що ці вибори будуть непростими. Тут треба більше долучатись до роботи. Адже різниця між кандидатами може бути в кілька десятків голосів. Думаю, що нам ще треба багато чого зробити як в ОТГ, так і в районах. Тому ми зараз будемо розбудовувати структуру, будемо створювати районні осередки.

За словами народної депутатки  Євгенії Кравчук, обласні осередки будуть не просто передвиборним штабом, а діятимуть надалі.

- Зараз готуємо сильні команди по всій Україні. І сподіваюсь, що Рівненщина покаже виску планку серед обласних організацій,  - каже Євгенія Кравчук. Пріоритетними питаннями партії є зокрема будівництво та ремонт доріг та розвиток туризму: «Хотіла б торкнутися програми президента «Велике будівництво». Просто для порівняння: 97 км доріг державного значення будуть відремонтовані на Рівненщині у 2020 році. Крім того будується Північна об’їзна м. Рівне».

- Ми попрацювали плідно над законопроектом про туризм. Ми також зробили великий крок в розвитку туристичної галузі Рівненщини. Це проект «Бурштинові стежки», який вже запустився. Це власна ініціатива мешканців за нашої підтримки, - додав народний депутат Олександр Ковальчук. 

У «Слузі народу» закликають усіх активних людей долучатись до створення та розвитку ідей обласного осередку партії.

Окрім цього наголосили, що вважають неприпустимими технології попередніх виборів - підкуп виборців, суцільна політична реклама, чорний піар.

 

 

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: