Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному школярів навчатимуть надавати першу медичну допомогу

«Вмію рятувати життя» - саме під таким гаслом вже в цю суботу, 11 вересня, школярів рівненських шкіл навчатимуть надавати першу медичну допомогу за європейським протоколом Basic Life Support - базові реанімаційні заходи.

Долучаться до такого навчання учні шкіл №2, 11, 12, 26 міста Рівне.

З ініціативою «Вмію рятувати життя» виступила професійна медична організація «Всеукраїнська Рада Реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги», яка спеціально до Всесвітнього Дня надання першої медичної? допомоги (відзначається у всьому світі щороку в другу суботу вересня) проведе загальноукраїнський захід «Діти рятують життя».

За один день інструктори ВРР проведуть 100 курсів у школах в кожному регіоні України та навчатимуть 1000 учнів віком від 12 до 17 років рятувати життя.

-Інструктори Всеукраїнської Ради Реанімації викладатимуть європейський курс базових реанімаційних заходів (Basic Life Support) для учнів середньої/старшої школи. Відпрацьовуватимуть практичні навички надання домедичної допомоги постраждалому. А саме: вміння перевіряти свідомість та дихання, проводити серцево-легеневу реанімацію, звільняти дихальні шляхи від сторонніх тіл та користуватися автоматичним зовнішнім дефібрилятором (АЗД), - розповіла радниця міського голови Тетяна Воронцова.


Рівненська міська рада

#допомога  #навчання  #безпека 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: