Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному реконструйовано розподільчий пункт, що забезпечує світлом понад 300 будинків

Завершено реконструкцію РП-8 на вулиці Князя Острозького у Рівному, завдяки якій мешканці 52 багатоповерхівок, близько 300 приватних житлових будинків, три дошкільні заклади, дві школи, палац культури «Хімік» отримали надійне джерело електроживлення.

Розподільчий пункт № 8 був уведений в експлуатацію ще у 1978 році. Він забезпечує електричною енергією побутових споживачів, соціальні заклади та установи, підприємства та організації на вулицях Князя Острозького, Ювілейній, Макарова, Вербовій, Соборній, Володимира Мономаха, Гурія Бухала, Гончарова, Ньютона, Дунайській, Сошенка, Блока, Бородіна, Івана Огієнка, Теодозії Бриж та Ольги Кобилянської.

Завдяки проведеній реконструкції рівняни, що мешкають та працюють на вказаних вулицях відтепер забезпечені надійним електропостачанням - новітні засоби диспетчерського та технологічного управління дозволять швидше реагувати та відновлювати електропостачання у випадку аварійних ситуацій, попереджати їх виникнення.

На РП здійснено заміну застарілого і фізично зношеного обладнання та встановлено два нових більш потужних трансформатори, що підвищить показники якості електропостачання. Крім того, на РП-8 здійснено заміну усіх комірок 10 та 0,4 кВ в комплекті з вакуумними вимикачами та новим релейним захистом. Встановлене обладнання відповідає усім сучасним вимогам та пристосоване для управління в дистанційному режимі за допомогою інструментів телемеханіки. Інвестиція у проведені роботи склала майже 7 млн. грн.

Як розповів голова правління ПрАТ «Рівнеобленерго» Невмержицький С.М.: «Реконструкція стала можливою завдяки запровадженню у 2021 році стимулюючого тарифоутворення, завдяки якому суттєво збільшено обсяги інвестицій в розвиток мереж Рівненщини. За умови схвалення НКРЕКП, наступного року Рівнеобленерго планує реконструювати ще два РП у обласному центрі – на вулицях Пирогова та Івана Франка. Розвиток міста, оновлення енергетичної інфраструктури Рівного та області – наше головне завдання»


 

#Рівнеобленерго 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: