Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному презентували стрічку "Шлях поколінь"

Це українська кінострічка. Автор ідеї фільму – журналіст та доброволець Михайло Ухман.

У сюжеті фільму – події, що відбуваються то під час Другої світової війни, коли УПА боролася за незалежну Україну, то на Донбасі, де вже сучасне покоління українців захищає кордони України від сепаратистів та російських найманців.

 В основу фільму покладена історія колишньої зв’язкової командира УПА-Північ Клима Савура Ганни Абрамчук, якій нині 93 роки. Також героєм фільму є воїн УПА Степан Петраш.

Зйомки відбувалися протягом півтора року на Волині, Івано-Франківщині, Донбасі та в Києві.

 Це фільм, який варто побачити кожному українцю. Ось відгуки тих, кому пощастило зробити це першими.

Тетяна Ременюк: «Під враженням від фільму Михайло Ухман - Шлях поколінь Це про визвольну боротьбу українського народу, боротьба яка триває сотні років, проти червоного і імперського ката...це про паралелі у своєму житті, це про втратити все, але не віру, віру в перемогу, віру в те що Україна всупереч усьому буде Незалежною!»

 Дмитро Дибус: «Відвідав прем'єру кінострічки "Шлях поколінь", яка відбулася у Рівному. Фільм супер, ідеологічні посили вірні і актуальні. Fedir Misyura , спасибі величезне за запрошення. Але сказати хочу навіть не про це. У фільмі одна з персонажів - реальна історична постать - Ольга Чемерис на псевдо "Дніпрова". Так ось, виявляється, вона досі навіть(!) не реабілітована державою і не визнана борцем за волю України. Треба владі шепнути на вушко, чи що.»

 Тетяна Воронцова: «Їх має побачити кожен! Зв'язкову УПА Ганну Абрамчук та воїна-повстанця Степана Петраша, яким вже далеко за 90 років! Це їх історію боротьби за Україну розповідають в фільмі Михайло Ухман - Шлях поколінь.»

 Міський голова Рівного Олександр Третяк: «Цей фільм про емоції - справжні, непідробні, тих кому небайдужа доля країни, про почуття, про патріотизм і вірність своїй Батьківщині. Впевнений кожен тут знайде своє, внутрішнє, що сидить у кожному з нас, у тих кому не всерівно. Розчулив фільм, по справжньому, до глибини. Дякую автору ідеї та головному продюсеру Михайло Ухман. Дякую за організацію прем'єри фільму у Рівному Fedir Misyura Прийдіть на перегляд, не пожалкуєте.»


 

#Донбас  #УПА 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: