Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному попрощалися з очільником вибухотехнічної служби області Олександром Мамчуром

У Рівному 7 жовтня попрощалися з начальником вибухотехнічної служби Нацполіції Рівненщини. Олександр Мамчур загинув, розміновуючи деокуповану територію Харківщини. На прощання прийшло близько тисячі людей.

Церемонія відбулась у Міському будинку культури. Підполковник Олександр Мамчур загинув 4 жовтня на Харківщині внаслідок вибуху боєприпасу.

Джерело Рівне.Суспільне.

"Жив в Городищі, ходив в школу в Городищі. Ми жили разом, недалеко один від одного. Відзиваються добре люди. Царство Небесне йому, хай спочиває спокійно. Земля хай буде пухом", — каже його родич Петро Мамчур.

"Футбол грав, хороший, добродушний, ніколи і не кричав, тільки хороші слова, терпів нас. Він розвозив нас по всій Україні", — розповідає знайомий загиблого Євген.

36-річний Олександр Мамчур служив в органах внутрішніх справ 14 років, сім з них очолював вибухотехнічний колектив поліції Рівненщини. Перед загибеллю працював над розмінування деокупованих районів Харківської області. До цього цим же впродовж двох місяців займався на Київщині.

"Я у вибухотехнічній службі вже дев'ять років. Він мене прийняв до себе. Він, певно, залишиться найкращим з начальників. Він був професіоналом. Він мене навчив азів, намагався зробити з мене такого самого, з нас всіх таких самих, як він. Ви б кого не спитали, в будь-якій області, всі його знали", — ділиться колега загиблого Андрій Волянюк.

Без чоловіка залишилися дружина, без батька — п'ятирічний син. Поховали Олександра Мамчура на кладовищі Нове у Рівному.

#Герої не вмирають 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: