Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному оголосили переможців конкурсу "Настрій міста"

Відомі імена переможців конкурсу святкових вітрин, фасадів, дворів у Рівному та Квасилові "Настрій міста: Різдво"

Нагадуємо, що на участь у конкурсі було зареєстровано 39 учасників. Рівняни та квасилівчани креативили і декорували навчальні заклади, житлові будинки та нежитлові приміщення.

Отож, у номінації «Вибір рівнян»:

  •  у категорії «нежитлові приміщення» - набравши найбільшу кількість вподобань рівнян, а саме 1 473 голосів, переможцем стає Державний професійно-технічний навчальний заклад «Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну».
  • у категорії «житлові приміщення» - набравши найбільшу кількість вподобань рівнян, а саме 543 голос, переможцем стає Парк ОСББ "Рівне-Беверлі" на ЖК Щасливому.

У номінації «Вибір журі»:

  • у категорії «нежитлові приміщення» - набравши найбільшу кількість голосів членів конкурсної комісії, переможцем стає CukOlini!
  • у категорії «житлові приміщення» - набравши найбільшу кількість голосів членів конкурсної комісії, переможцем стає ОСББ "Гагаріна-49"!

-Вітаю усіх переможців та дякую кожному учаснику. Переконаний, що наступного року ми знову проведемо такий конкурс. Адже настрій міста - це не тільки декорації, а й люди, які творять атмосферу добра та істинного свята, - зазначив міський голова Олександр Третяк

Рівненська міська рада


 

#Новий рік  #Різдво  #конкурс 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: