Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному нагородили донорів крові

До Всесвітнього дня донора в Управлінні поліції охорони в Рівненській області відбулося нагородження та привітання людей, котрі заради спасіння життів інших жертвують частинкою себе. 

За статистикою понад 100 тисяч чоловік здають кров кожного року, в число яких входять і постійні донори Управлінні поліції охорони в Рівненській області. З їхніх слів, для них донорство – це не просто галочка у записнику добрих справ, а почесна місія, яку вони виконують з усім усвідомленням серйозності. 

Між собою донори Управління жартують, що вони змагаються один між одним хто більше здасть крові, але це всього жарти, бо усвідомлюють, що їхня кров може спасти не одне життя і подарувати новий шанс на щасливе існування. 

«Донорство – це почесна місія для блага інших людей, я щиро радий, що у нашому Управлінні є багато тих, хто робить таку велику справу» - зазначив начальник Управління, полковник поліції Михайло Кононенко. 

Спільно з профспілковим комітетом Управління, донорам вручили грошові нагороди в знак подяки за почесну місію, яку вони несуть. Про це повідомляє Управління поліції охорони в Рівненській області. 

 

##Рівне #донори крові #нагородили 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: