Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному коронавірусом інфікувалося 9-місячне немовля, якого раніше побила мати

В міській лікарні нині перебуває на лікуванні 9-місячний хлопчик-сирота, який інфікувався коронавірусом. 

Як стало відомо, це те саме немовля, якого у жовтні минулого року побила 19-річна мати, уродженка Гощанського району. Нагадаємо, тоді жінка залишила побитого сина самого, а сама пішла на побачення. Крик дитини почули сусіди. Хлопчика госпіталізували у реанімаційне відділення. Побаченим медики були вражені: на дитині були численні травми (забої, закрита черепно-мозкова травма, перелом кісток носа), крім того хлопчик був у занедбаному стані. 

Справу стосовно жінки вже скеровано до суду. Жінка також має ще одного трирічного сина, якого у неї відібрали та помістили до центру соціальної реабілітації дітей. Матір перебуває на обліку служби у справах дітей, її двічі притягували до адміністративної відповідальності за статтею 184 КУпАП. У січні цьогоріч суд позбавив жінку материнських прав. 

Немовля після проходження лікування помістили до притулку. Наразі хлопчик проходить лікування від коронавірусу у міській лікарні. 

- 2019 року народження, вересень місяць. Пацієнт поступив в обласну дитячу лікарню, там отримав медичну допомогу, після завершення лікування в обласній дитячій лікарні дитина була скерована в Рівненський обласний будинок дитини, де отримувала соціальний догляд та медичну допомогу. Стан дитини погіршився, за медичними показами дитина була переведена до Рівненської обласної дитячої лікарні, де було підтверджено діагноз коронавірус, наразі стан дитини стабільний - середньої важкості, перебуває на лікуванні в інфекційному відділення міської лікарні, вогнище зараження встановлюється, всі необхідні протиепідемічні заходи в лікувально-профілактичних закладах проведені, - повідомив на брифінгу начальник управління охорони здоров'я Рівненської ОДА Олег Вівсянник. 

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: