Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному карантинні заходи зробили жорсткішими

Оприлюднено звернення міського голови Рівного Володимира Хомка до рівнян:

"Шановні рівняни! Вкотре звертаюся до вас. На жаль, ситуація щодо поширення вірусу СOVID-19 щоденно загострюється. В Україні вже підтверджено 73 випадки, в тому числі і на території сусідніх областей: Тернопільської, Житомирської та Волинської. Біда зовсім поруч!
Сьогодні, 23 березня на оперативному засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС прийняті жорсткі рішення, які, на жаль, створять для нас додаткові незручності, але дадуть можливість вберегтися від захворювання.
Отже:
у місті Рівному з четверга, 26 березня припиняється рух міського громадського транспорту та буде додатково обмежено роботу ЦНАПу.
З вівторка, 24 березня запроваджується заборона на користування дитячими і спортивними майданчиками. Крім того, дітям віком до 14 років перебувати в місті без батьків забороняється.
Мешканцям, які пересуваються по місту, чи стоять у черзі до торгових закладів, заборонено наближатися одне до одного ближче ніж на два метри.
Прошу керівників підприємств усіх форм власності відправити максимально можливу кількість працівників у відпустки і заборонити на період карантинних заходів відрядження.
Мешканцям міста залишатися вдома та відмовитися від поїздок за межі Рівного. Зробіть усе для того, щоб діти будь-якого віку залишалися вдома і не перебували без потреби на вулиці.
Звертаюся до свідомих рівнян! У разі, якщо ви стали свідком порушення карантинних заходів, або маєте інформацію про людей похилого віку чи хворих, що не можуть самі себе обслуговувати, телефонуйте за наступними номерами: (0362)26-67-68, 63-63-95".

Нещодавно ми писали про те, що народну депутатку України Соломію Бобровську не допустили на засідання антикризового штабу щодо протидії розповсюдженню COVID-2019 народних депутатів України.

Фото - з інтернет-джерел

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: