Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному діти-переселенці разом зі своїми рідними, а також місцевими мешканцями виготовляли свічку мрії

 Вона пахне медом і здійсненими бажаннями. Такий майстер-клас влаштували для них представники ГО «Центр креативу» та ГО «Носителі миру».

Це були сімейні посиденьки. Адже діти виготовляли свічки разом із мамами та бабусями. Все робили власноруч - тримали в руках гніт, правильно підібраний до товщини виробу, бо це насправді важливо, і вивчали інші секрети свічки. Потім їх оздоблювали – мішковиною, стрічками, квітами, хвоєю. А насамкінець презентували.

«Наші свічки – натуральні, без барвників, із запахом меду. Коли діти їх виготовляли, то загадували бажання, бо це ж свічки мрії. І всі, як один, розповідали, що найбільше хочуть повернутися до власних домівок, - розповіла ініціаторка дійства, дитяча письменниця, очільниця громадської організації «Центр креативу» Олена Медведєва. – Загалом учасниками майстер-класу стали діти з Авдіївки, Костянтинівки, Слов’янськ, Ізюму, Київської області. Також були рівняни. Адже маю на меті, щоб на заняття приходили не тільки внутрішньо переміщені, але й місцеві. Щоб вони знайомилися між собою, знаходили спільні інтереси і дружили».

Крім цього, учасники майстер-класу виготовили красиві свічечки і для українських військових. Діти також записали для них відеопривітання.

Рівненська ОВА


 

#переселенці 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: