Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівному бракує водіїв маршруток

У Рівному критично бракує водіїв громадського транспорту. Про це у понеділок, 25 жовтня, під час оперативної наради з міським головою розповів начальник управління транспорту Іван Фурлет. Він також повідомив, що на період перебування у "червоній" зоні зміняться й особливості проїзду у громадському транспорті.

Посадовець отримав питання від міського голови Олександра Третяка щодо належного виконання перевізниками договорів.

"Ситуація з водіями критична як до карантинних обмежень, так і під час зростання епідемситуації. Частина водіїв також хворіють, відповідно, зменшується кількість автобусів. Знайти якісь додаткові транспортні засоби чи заміну станом на зараз є вкрай складно. Автобуси є, у них проводили капітальні ремонти та відновили їх технічний стан, однак водіїв не вистачає", – розповів Іван Фурлет.

Крім того, начальник управління транспорту розповів, що на час перебування у "червоній" зоні, ймовірно відбудуться зміни у громадських перевезеннях.

"Можливим є обмеження кількості місць для сидіння, в тому числі – пільгових категорій у піковому режимі, оскільки необхідно забезпечити роботу критичної інфраструктури та персоналу, який забезпечує роботу інфраструктури", – додав Іван Фурлет.

З 26 жовтня у тролейбусах повернулись до системи перевезень "тільки сидячі місця".

За інформацією Рівне.Суспільне.

#карантин 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: