Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У рівненському кафе «Салют» відтепер харківські страви

Харківський заклад «Тремпель» релокувався у місцеве кафе «Салют». І вже з 1 травня тут готують свої фірмові вафлі і окрошку харків’яни. Окрім власників до обласного центру переїхали і троє працівників.

За інформацією Рівненської ОВА,

Нове кафе відвідав начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль. Поспілкувався із власниками закладу Богданом і Олександрою, які зазначили, що назва закладу «Тремпель» пішла від однойменного харківського слова, що означає «вішалка». Проте, назву рівненського «Салюту» вирішили не змінювати.

Молоді люди також розповіли, що майже на початку повномасштабного вторгнення в «Тремпель» влучила ракета. Спочатку вони вирішили «заморозити» роботу, а згодом переїхали на Рівненщину.

Команда нового кафе бере участь і у благодійних акціях. Наприклад, на літньому майданчику кафе організували квітковий ярмарок вихідного дня. З продажу квітів частину коштів організатори передали на ЗСУ.

«Тут пахне легкістю» - так відгукується Богдан про місто Рівне. Харків’яни полюбили наш обласний центр. А рівняни відповіли їм взаємністю, обравши місцем відпочинку «Салют».

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: