Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У рівненській школі вшанували одразу трьох її випускників, які загинули на сході країни

На подвір’ї навчального закладу зібралися військові, волонтери, вчителі, представники місцевої влади, чимало друзів і знайомих героїв, які склали голови, захищаючи Україну.

Заступник директора з виховної роботи згаданої школи Наталія Шуманська нагадала присутнім біографію кожного з воїнів, які навчалися тут у 1980-ті, 1990-ті й двохтисячні роки. Усіх об’єднували спільні риси: доброта, відповідальність, сумлінність, готовність прийти на допомогу. Тарас Белоцький був майстром спорту з карате. Віктор Пруський обійшов Кавказькі гори та серйозно займався альпінізмом, а Олександр Андіяшев – активіст Майдану, а згодом – доброволець батальйону «Айдар». Перебуваючи вдома у невеликих перервах між відрядженням на фронт, він часто зустрічався з учнями рідної школи, розповідав про тактику, яку вони використовували в бою, зразки озброєння, а головне людей, які пліч-о-пліч воювали разом з ним.

Усі вони мріяли про вільну Україну й готові були на все заради неї. Це ті герої, чий подвиг не маємо права забути, – наголосила Наталія Володимирівна.

Від військових подякував за виховання синів матерям воїнів і вчителям школи тимчасовий виконувач обов’язків начальника відділу цивільно-військового співробітництва управління оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк.

– Це надзвичайно символічно, що ми відкриваємо цю дошку саме сьогодні – в День Конституції України. Ті, чиє зображення висічене навіки на цій меморіальній дошці, мали чітку громадянську позицію, честь і гідність. Тільки їхня шана дасть нам можливість належно виховати майбутні покоління.

Окрім цього, сьогодні, на алеї Слави Рівненського міського кладовища «Нове» відбулося покладання квітів до могили кожного з героїв АТО/ООС, які віддали своє життя за Україну.

Віктор Шубец

Кореспондент АрміяInform

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: