Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівненській РДА обрали дев‘ять дітей-сиріт, які отримають житло

Дев’ять дітей-сиріт з району матимуть власні домівки. У районі очікують на кошти для компенсації для придбання житла для них. Мова йде про 3 мільйони 247 тисяч гривень.

Окрім дітей-сиріт, право на грошову компенсацію мають також діти, позбавлені батьківського піклування, та особи з їх числа.

 

 

Рішенням відповідної комісії у Рівненському районі визначено 9 можливих кандидатів – дітей, яким буде виділено кошти на житло.

 

«Це діти, які стоять у відповідній черзі. Кандидатам по 22 роки. Чекаємо від них заяв. Також, вони мають зібрати пакет документів і звернутися в управління соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації», - розповідає в.о. голови Рівненської райдержадміністрації Сергій Подолін.

 

 

Визначено, що  Рівненський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

буде вести соціальний супровід кандидатів (дітей-сиріт, діти, позбавлені батьківського піклування, та особи з їх числа), які є кандидатами на житло.

 

Загалом, в Рівненській області сума коштів на придбання житла становить 22 мільйони гривень державної субвенції. Тож, 59 дітей-сиріт Рівненської області матимуть власне житло.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: