Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівненській області триває капітальний ремонт доріг: на Поліссі відремонтували 11 кілометрів дороги

Замість ям та вибоїн – сучасна відремонтована дорога. За досить короткий час 11 кілометрів автошляху Дубровиця-Трипутні змінилися до невпізнання. Стару дорогу на Поліссі відновили завдяки національному проєкту «Велике будівництво».

«Раніше на дорозі «Дубровиця - Трипутні» були ями та вибоїни, а її протяжність складалась із вщент встеленої бруківки. Тепер тут повністю завершені будівельні та опоряджувальні роботи. Для поліської глибинки мати дорогу, не гіршу як у містах Європи, це справжній прорив», - розповідає в. о. голови Дубровицької РДА Оксана Кондратюк, яка днями побувала на дорожньому об’єкті.

Так, обабіч дороги вже встановлені світодіодні знаки та спеціальні огороджувачі, нанесена дорожня розмітка.

Оксана Кондратюк додає, дорога важлива, адже вона пролягає до двох шкіл, дитсадка, лікарської амбулаторії та двох ФАПів. Відремонтоване автомобільне полотно слугуватиме жителям сіл Кривиця, Вільне, Грані, Залішани та Трипутні. Також нею зможуть користуватися мешканці й інших населених пунктів, які є поблизу.

Загалом в рамках масштабної Національної програми «Велике будівництво» відновлять 73,5 км місцевих доріг. На сьогодні спорудження доріг триває за графіком і Рівненщина має одні з найвищих показників готовності по Україні.

За інформацією Рівненської ОДА

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: