Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівненській області райони переймають обласний досвід комунікації із бізнесом

На Рівненщині представників малого та середнього бізнесу продовжують інформувати про механізми компенсацій і відшкодувань, які надає держава під час карантину.

Нагадаємо, з ініціативи очільника області Віталія Коваля першу мобільну групу створено у Рівному.

Представники департаменту економічного розвитку та торгівлі ОДА та центру зайнятості упродовж десяти днів уже зустрілися із власниками 40 ресторанів і кафе обласного центру.

Створювати комунікаційні групи в районах доручив голова ОДА Віталій Коваль також і керівникам райдержадміністрацій. Головне їх завдання – донести у віддалені населені пункти області інформацію про механізми підтримки від держави на період карантину.

Загалом у районах області інформаційну підтримку вже отримали понад півтори сотні підприємців.

Так, у Зарічненському районі представники мобільної групи для комунікації з місцевими підприємцями відвідують магазини та заклади громадського харчування.

Фахівці райдержадміністрації розповідають про види державної допомоги. 

Так, підприємці отримують інформацію про відшкодування через часткове безробіття, компенсацію на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування та відносяться до першої та другої групи платників єдиного податку, а також про державну програму «Доступні кредити 5-7-9%». 

Також спеціалісти пояснюють, як можна отримати допомогу від держави. Загалом понад 20 тисяч жителів Рівненщини скористалися різними видами державної підтримки під час карантину.

 


ГУ ДСНС України у Рівненській області

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: