Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

У Рівненській обласній раді відзначили волонтерів

З нагоди Міжнародного дня волонтера голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш вручив нагороди тим, хто з перших днів війни допомагає нашим захисникам та жителям постраждалих територій. Це підприємці, представники благодійних фондів та релігійних організацій, лісівники, керівники комунальних підприємств, голови територіальних громад.

- Дякую кожному, хто сьогодні допомагає нашій армії, нашим українцям, які живуть на звільнених і постраждалих територіях. Ваш внесок у перемогу – неоціненний! Нагородами, які ми вручили сьогодні, обласна рада відзначає і весь волонтерських рух, і конкретних людей. Власним прикладом ви робите часто неможливе, щоб необхідна допомога дійшла до адресата якнайшвидше! – зауважив голова Рівненської обласної ради.

Почесні грамоти, зокрема, вручили волонтерам Рівненського обласного волонтерського штабу, який працює на Рівненщині з перших днів війни за спільної ініціативи обласної ради та ОВА.

Сьогодні тут збирають та розподіляють гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам. Формують і передають допомогу для військових. Крім того, виконують важливу соціальну роботу – у співпраці з тергромадами збирають та аналізують інформацію про наших військових, ветеранів війни, загиблих захисників та їхні родини. Що в подальшому допомагає забезпечити цих людей передбаченими законом пільгами та допомогами. А також надати їм необхідну психологічну підтримку.

Рівненська обласна рада


 

#волонтер  #відзнака 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: